Dekorasyon Modelleri

Mutfak Dekorasyonu

Mutfağınızın küçük olması kullanışsız olacağı anlamına gelmez, kısıtlı bir bütçe ve mimariye sınırlı erişim imkânınız olsa da, en fonksiyonel mutfağı yaratırken estetikten ödün vermemenizi sağlayacak öneriler sunuyoruz. Küçük mutfaklarda üç temel konuya dikkat edilmesi gerekir; Aydınlatma, Depolama ve küçük cihazların kullanılması.

Kullanım öncelik sıranızı belirleyerek mutfakta kullandığınız cihazları alın ve sık kullandıklarınızı tezgaha yakın bir yere yerleştirin. Tavan yüksekse, düşey depolama uygundur, Cam kapak tercih edilirse kaba saba görüntüler ortadan kalkar, dolapların içinde ne olduğunu gördüğünüzde de zaman kazanırsınız. Dolaplar alandan kazandırmalı, mutfağın bir duvarının her iki tarafına boy dolapları yerleştirerek eşyaları muhafaza edebilir, ayrıca boş  alan kazanabilirsiniz. Alt dolapları, içeride katlanarak açılan raflarla, döner çekmece ve çöp kovası gibi modüller yerleştirerek daha işlevsel bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Yukarıda sıralanana sadece  birkaç Altın Dekorasyon çözüm önerileri ile sıradan mutfaklar fonksiyonel mutfaklara dönüştürülebilmektedir. Mutfaklarınızın dekorasyonu ve ücretsiz keşif için bizi arayın, birbirinden özel Mutfak Dekorasyonu çözümlerimizle mutfağınızı dönüştürelim.

|