Dekorasyon Modelleri

Laminat Parke

Ev Dekorasyonu yaptırmaya karar verdiyseniz pek çok farklı konuda seçim yapmanız gerekecektir. En önemli seçimlerden biri yer döşemesine karar vermektir, çok çeşitli seçenekler olmakla birlikte her birinin artıları ve eksileri vardır.

Seçtiğiniz malzeme kalitesine göre fiyatlar da değişkenlik gösterecektir. Her şeyden önce yer döşemesinin sağlamlığını ve dayanıklılığını göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Döşemenin nasıl yapılacağı, yapıldıktan sonra gerektirdiği bakım ve temizlik de diğer önemli konulardır.

Elbette ki bu seçimleri yaparken estetik kaygıları da göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Modern mi yoksa geleneksel bir döşeme mi seçilecek? Koyu veya açık renk olması da evinizin diğer bölümleri ile uyumu açısından büyük önem taşımaktadır. Yer döşemesi için karar vermek, çok fazla seçenek varken hiç de kolay değildir.

Laminat Parke döşemeler en klasik ve en çok tercih edilen döşeme türü olarak ön plana çıkmaktadır. Yenileme ve inşaat projelerinde çok sık tercih edilen laminat parke, evinize estetik, karakteristik ve şık bir hava katacaktır. Ayrıca parke, hemen hemen her dekoratif çizgiyle uyum gösterebilen bir döşeme türüdür. Modern, Klasik, Retro, Endüstriyel vb. her tasarım tarzı için uygun bir parke döşemesi bulmak mümkündür. Ayrıca ahşap yüzey, odaya samimi bir hava katarken yürürken de sıcaklık yaymaktadır. Parke döşemeler genelde pahalı olsalar da, dayanıklılıkları nedeniyle uzun süreli kullanıma uygun olduklarından sıkça tercih edilmektedir.

Laminat Parke konusunda Uzman olan Altın Dekorasyon firmamızı arayın, ücretsiz keşifle eviniz için ideal parke seçenekleriyle evinizi dönüştürelim.

|