Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background

Hakkımızda

Yaşam ve çalışma alanlarımızın konforlu olmasının yanında göze hitap etmesi de çok önemlidir. Evlerde, oda, mutfak, banyo gibi alanlarının kullanımında konfor, düzen ve temizliğe önem verilmektedir. Bununla birlikte duvar ve aksesuarlarda kullanılan renkler mekânlara huzur ve neşe katarak, insanlara mutluluk vermektedir. Görsellik kişilerin yaşam biçimi ve zevklerine göre değişkenlik göstermektedir. Oysa ki Binalar genellikle tek tip, sıradan özelliklerde yapılmaktadır. İnşaat firmaları bina iç dekorasyonunu zamanın trendlerine göre yapmaktadır. Ancak evlerde yaşayacak olan kişiler kendi konfor ve zevkine uygun iç dekorasyon değişimlerini yapmaktadır.

Altın Dekorasyon şirketimiz bu aşamada devreye girmekte, müşterilerinin isteği doğrultusunda gerekli hizmeti sunmaktadır. Yeni taşındığınız evde veya kullanmakta olduğunuz mekânlarda görsel açıdan değişiklik yapmak istediğinizde, firmamız size özel alternatifler geliştirir, beklentilerinizin çok daha üstünde bir değişim gerçekleştirir. Değişim genellikle mutfak, banyo ve tuvaletlerde yapılmaktadır. Gelişen ürün ve yapı teknikleri değişimi zorunlu hale getirmektedir. Özellikle mutfakların daha fazla depolama alanı ihtiyacının karşılanması, ankastre ekipmanlarla donatılması gibi seçenekler modern mutfaklarda tercih edilmektedir. Ayrıca banyolarda demode hale gelmiş küvet ve duşa kabinler değiştirilerek banyolar modernize ediliyor. Eski ve günün koşullarında tercih edilmeyen fayanslar daha modern tasarım ve tekniklerle üretilen seramiklerle değiştirilerek yenileniyor. Tüm bu işlemlerin yapmak için de mutfak, banyo ve tuvaletlerde tadilat yapmak gerekiyor.

Altın Dekorasyon tadilat şirketi olarak en kaliteli malzemelerle, en iyi işçilikle ve en hızlı şekilde tadilat ve dekorasyon işlerinizi yapıyoruz. Tadilat sırasında fayans, duvar, küvet, lavabo vs. kırım uygulamasında ortaya çıkan molozlar tarafımızdan temizleniyor. Öncelikle tadilat yapılacak alanda ücretsiz keşif çalışması yapılıyor, bu esnada öncelikleriniz dikkate alınarak gerekli planlamalar yapılır, Modern Mimari teknikler kullanılarak mekâna en uygun çözümler geliştirilmekte, ferah, konforlu ve zevkle yaşanılacak alanlara dönüştürülmektedir.

Altın Dekorasyon (Boya Dekorasyon Ustası)

Hakkımızda
|